חולם על מסעדה או בית קפה משלך?

צוות המומחים של My Business ילווה אותך עד להגשמת החלום

עסקה
בטוחה

עם ניסיון וידע על מעל ל-400 רשתות בארץ ולאחר שליווינו והדרכנו מאות בעלי רשתות ועסקים בתחום המזון, אנחנו יודעים שהכול מסתכם בסיכון ואנחנו פה כדי להקטין לך אותו. גם משרד יעוץ עסקי מהמובילים בתחומו בארץ שילווה אותך בתהליך, גם משרד רואי חשבון שיעזור לנתח ולגדר את הסיכון וגם משרד עורכי דין המתמחה בעסקי מזון שיכין לך את החוזה וככה, אנחנו יודעים, זו כבר לא סתם עסקה אלא עסקה בטוחה.

ליווי
צמוד

תאר לך שהיה לצידך מישהו שכל תפקידו הוא לדאוג למנוע ממך לטעות במקומות שאחרים טעו? תאר לך שהוא גם מלווה אותך בכל תהליך חיפוש העסק והקמת העסק ואם רק תרצה, גם אחרי שהעסק הוקם? זה בדיוק מה שאנחנו מציעים! מתחילת התהליך ועד לסופו, יועץ אישי הצמוד לך בכל נושא וכל בעיה. שם כדי לפתור לך את כל הבעיות שאתה יודע עליהם וגם את אלו שלא.

ייעוץ
משפטי

אנחנו עובדים עם מספר רב של עורכי דין מהשורה הראשונה בתחומם. אנו יודעים כי יש חשיבות רבה לחוזה המשפטי במהלך עסקה. אנו מעמידים לרשותכם משרד עורכי דין אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך ועד תום העסקה. אנחנו רוצים שגם משפטית תהיו מוגנים.

ניסיון
וידע

ברור לכולם שלניסיון וידע אין תחליף בכל הקשור לעולם העסקים. אנחנו כבר ליווינו והדרכנו מאות יזמים בדרך לעסק משלהם בתחום המזון בין אם עסק מזון מהיר לבין אם מסעדת שף. אנחנו מכירים כמעט כל רשת, ויודעים מה היא באמת יודעת לייצר לכם. אנחנו יודעים כמעט בכל מיקום בארץ, מה השכירות שניתן להגיע אליה. אנחנו יודעים מה הסיכוי להצליח במיקום זה או אחר או בעסק זה או אחר. מכל זה אתם נהנים. אנחנו יודעים שניסיון מפחית סיכון והופך כל עסקה לעסקה בטוחה יותר.

​המומחיות שלנו היא היתרון שלך

בעולם המסעדנות, ההבדל בין הצלחה לכשלון טמון ברמת הידע וההתמצאות בתחום. לשם כך אנחנו כאן. כדי לסייע לך ולהוביל אותך להצלחה. צוות המומחים שלנו הכולל עורכי דין, רואי חשבון ויועצים מנוסים יעמוד לרשותך בתכנון העיסקי של המהלך, יעוץ, הדרכה, יצוג מול גופים מסחריים ופיננסיים ועוד. אז אם אתה באמת רוצה להצליח, צור קשר ונציגנו ישמח לענות לשאלותיך ולתאם עמך פגישה כדי שתכיר את הדרך הבטוחה להצלחת העסק החדש שלך.

רשתות מובילות

הזדמנויות חמות

מקום: תל-אביב

עלות ההשקעה: 500,000

מקום: כל הארץ

עלות ההשקעה: 500,000

מקום: כל הארץ

עלות ההשקעה: 300,000

מקום: כל הארץ

עלות ההשקעה: 600,000

מקום: כל הארץ

עלות ההשקעה: 300,000

מקום: כל הארץ

עלות ההשקעה: 500,000

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנשינו ישמחו לענות לשאלותיך ולתאם עמך פגישה כדי להצעיד אותך לעבר עסק בטוח משלך