חולם על חנות משלך?

למה myBusiness ?

עסקה
בטוחה

עם ניסיון וידע על מעל ל-400 רשתות בארץ ולאחר שליווינו והדרכנו מאות בעלי רשתות ומאות עסקים בתחום האופנה, תכשיטים, סופרמרקטים, הנעלה, אופטיקה ועוד, אנחנו יודעים שהכול מסתכם בסיכון ואנחנו פה כדי להקטין לך אותו. גם משרד יעוץ עסקי מהמובילים בתחומו בארץ שילווה אותך בתהליך, גם משרד רואי חשבון שיעזור לנתח ולגדר את הסיכון וגם משרד עורכי דין המתמחה בעסקים מתחום המסחר שיכין לך את החוזה וככה, אנחנו יודעים, זו כבר לא סתם עסקה אלא עסקה בטוחה.

ליווי
צמוד

תאר לך שהיה לצידך מישהו שכל תפקידו הוא לדאוג למנוע ממך לטעות במקומות שאחרים טעו? תאר לך שהוא גם מלווה אותך בכל תהליך חיפוש העסק והקמת העסק ואם רק תרצה, גם אחרי שהעסק הוקם? זה בדיוק מה שאנחנו מציעים! מתחילת התהליך ועד לסופו, יועץ אישי הצמוד לך בכל נושא וכל בעיה. שם כדי לפתור לך את כל הבעיות שאתה יודע עליהם וגם את אלו שלא.

ייעוץ
משפטי

אנחנו עובדים עם מספר רב של עורכי דין מהשורה הראשונה בתחומם. אנו יודעים כי יש חשיבות רבה לחוזה המשפטי במהלך עסקה. אנו מעמידים לרשותכם משרד עורכי דין אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך ועד תום העסקה. אנחנו רוצים שגם משפטית תהיו מוגנים.

ניסיון
וידע

ברור לכולם שלניסיון וידע אין תחליף בכל הקשור לעולם העסקים. אנחנו כבר ליווינו והדרכנו מאות יזמים בדרך לעסק משלהם בתחום המסחר בין אם חנות אופנה קטנה לבין אם סופרמרקט ענק. אנחנו מכירים כמעט כל רשת, ויודעים מה היא באמת יודעת לייצר לכם. אנחנו יודעים כמעט כל עסק מהו באמת מייצר, אנחנו יודעים כמעט בכל מיקום בארץ, מה השכירות שניתן להגיע אליה. אנחנו יודעים מה הסיכוי להצליח במיקום זה או אחר או בעסק זה או אחר. מכל זה אתם נהנים. אנחנו יודעים שניסיון מפחית סיכון והופך כל עסקה לעסקה בטוחה יותר.

היתרון המוביל שלנו

עורך דין, רואה חשבון ויועץ עסקי אלו אנשי המקצוע שמתמחים בתחום העסקים. אותם בדיוק אנו מעמידים לרשותכם כי אנחנו יודעים שכשיש לנו את כל אלו, הסיכוי להיכשל קטן מהותית. זה בדיוק מה שאנחנו נותנים ללקוחותינו. ליווי מלא של כל אנשי המקצוע האלו בדרך לעסק משלכם.
אז למה אתה מחכה? אנשינו ישמחו לענות לשאלותיך ולתאם עמך פגישה כדי שתבוא לראות ולהכיר אותנו. השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

צרו איתנו קשר עכשיו!

  רשתות מובילות

  הזדמנויות חמות

  מקום: ראשל״צ

  עלות ההשקעה: 350,000

  מקום: רחובות

  עלות ההשקעה: 320,000

  מקום: חולון

  עלות ההשקעה: 360,000

  מקום: בת-ים

  עלות ההשקעה: 350,000

  מקום: תל-אביב

  עלות ההשקעה: 350,000

  מקום: ראשל״צ

  עלות ההשקעה: 350,000

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  אנשינו ישמחו לענות לשאלותיך ולתאם עמך פגישה כדי להצעיד אותך לעבר עסק בטוח משלך